Kahve Falına Nasıl Bakacağız.

ucretsizfal.com olarak bakacağımız ücretsiz falımızın başında siz değerli dostlarımızın da yoğun tercihi olan Kahve Falı gelecek hiç şüphesiz.

Katılımın ve talebin yoğun olacağını bildiğimiz için, daha sonra açıklayacağımız sıra sistemine göre ,talep eden tüm dostlarımıza ücretsiz kahve falı bakacağız.

Anlık Kahve falı bakmamızın çokda mümkün olmadığını ,talepleri belirli bir sıraya koyacağımızı ve en önemlisi de iyiniyetimizi suistimal edenlere taviz vermeyeceğimizi bildirmek öncelikli mesajımız olacaktır.

Gelelim kahve falına bakmadan önce sizlerin yapması gereken (birçoğunuz biliyorsunuzdur)hususlara,aşağıda yazdığımız birkaç ritüele dikkat ederseniz ,falınızın çok daha verimli olacağını belirtmek istiyoruz.

Tercihen fal baktıracağınız kahve şekerli olmalıdır, güzelce kaynatıldıktan sonra ağzı genişce bir fincana yavaş bir şekilde köpüklü olarak dökülür.Fincandaki telve az yada çok olur ise şekiller meydana gelemeyebilir, telve şekillerin meydana gelmesine yetecek kadar bir miktarda ayarlanmalıdır, kısaca ne az, ne de çok olmalıdır.

Kahve fincanı ve tabağının çok fazla renkli olmamasına özen gösteriniz.

Kahveyi aynı yerden içmeye dikkat etmelisiniz . Niyet tutulduktan sonra fincan tabağa ters olarak tek seferde çevrilmelidir. Fincan, tabak soğuyunca yavaş bir biçimde kaldırılır.

Kahve falına baktırmak isteyen dostlarımız aşağıdaki formu doldurabilirler.