Ücretsiz fal bakma konusunda herhangi bir sınırlama yada insanları ayırma söz konusu olmayacaktır.

Taktir edersiniz ki talep yoğunluğu olduğu zaman,belirli bir sıralama (tamamen zamanlama ile alakalı erken iletişime geçene önce bakılacak)olmak zorunda.

Yorumları diğer fal uygulamaları gibi bir süre sonra atmayacağız ,karşınızda fal bakan arkadaşınız olacak ve onunla anlık olarak yazışacaksınız,çok fazla olmamak şartıyla soru sorabileceksiniz.,

KİMLER ÜCRETSİZ FAL BAKTIRAMAZ.

1-Kesinlikle fake(sahte) profili olan hesaplara

2-Belirttiğimiz şartları yerine getirmeyen

3-Küfür ve Hakaret içeren yorum ve söylemlerde bulunan

4-İyi niyetimizin suistimal edildiğini gördüğümüz ve sıralamada aşırı sorun çıkaran

Kişilere fal bakılmayacaktır.

ÜCRETSİZ FAL BAKTIRMAK İÇİN ŞARTLAR.

Size maddi olarak hiçbir külfeti olmayan basit 2 şartı yerine getiren tüm dostlarımıza Ücretsiz Fal bakılacaktır.

1- Bize hangi sosyal medya hesabından (Facebook,İnstagram, Twitter) iletişime geçiyorsanız ,o platformda takip ederek ,en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz ve web sitemizin ucretsizfal.com tanıtımına katkıda bulunmanız.Takip etmeniz mesajlarınızın daha çabuk okunabilmesi içindir. Sosyal medya hesaplarımızın mesaj kutuları anlık takip edilecektir.Alttaki resmi profilinizde paylaşıp en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz yeterlidir.

2- Web sitemizde bulunan reklam alanlarının birkaçını tıklamanız.(Bu isteğimiz tamamen ücretsiz olan fal ve diğer uygulamalarımızın masrafını reklamlar vasıtası ile çıkarabilmektir ve size herhangi bir maddi külfeti yoktur.)Bu reklamlar özetle aşağıda ki gibidir.

—Şartlarımız değiştirme ya da askıya alma hakkımızı saklı tutarak iyi günler dileriz—