2018 BALIK BURCU GENİŞ YORUM

2018 yılındaJüpiterden  aldığınızı etkilerle çok seyahat edecekseniz sevgili balık ve yükseleni balık olanlar.
 Seyahatleriniz mutluluk verecek. Keyif verici olacak, sizi geliştirecek, güzelleştirecek ,farklı kültürlerden değişik insanlardan, farklı olaylardan, daha fazla etkileneceksiniz.
 Bu etkilendiğiniz konu ve olayları kariyerinize ya da iş alanlarınızda etkili bir şekilde taşıyabileceksiniz.
Medya, yabancılar yapılacak olan işler,Yurt dışı bağlantılı konular, uzaktan akrabalarının  hayatındaki güzel gelişmeler, eğitim alanlarınız ,ticari faaliyetleriniz,ithalat, ihracat yani işin içerisinde yabancı insanların olduğu  her türlü konuda Şans ve fırsatlar sizden yana.
 Hukuki bir meseleniz varsa özellikle bir davanız olabilir, uzun zamandır, Bu dava ile ilgili sonuçları bekliyor olabilirsiniz, işte bu sene özellikle bu konulardan  da şans sizden yana olacak.
 Satürn yaklaşık iki buçuk yıl boyunca kariyerinizi yeniden inşa etti ve bu alanda çok önemli sorumlulukları aldın, Şimdi artık Oğlak burcuna geçti ve iki buçuk yıl boyunca çevrenizi yeniden düzenleme de size yardımcı olacak ,yani sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı, birtakım faaliyetlerinizi gözden  geçireceğiniz bir döngüye gireceksiniz.
 Bu dönem içerisinde hayatımızda etki etmeyecek insanların hayatınızdan çıktığını görebilirsiniz.
 Özellikle hayatımıza daha faydalı olacak arkadaşların buluşması, Geleceğe yönelik önerilerin, organizasyonların ,etkinliklerinde  önemli sorumluluklarında  devreye girmesi önem kazanıyor.
 Dedim ya bu süreçte bazı arkadaşlıklarınızın  bittiğini ,sonlandığını görebilirsiniz.
 Üzülmeyin sevgili balıklar  geleceğini şekillendiriyoruz, bu geleceğini şekillendirirken de kimlerin yanında olacağını belirlemeye özen gösteriniz,
  Tabii tutulmalar çok önemli bu sene kova ve aslan altında  tutulmalar devam ediyor ve tabii ki başak burcunda olduğu gibi sizinde  sağlık alanlarınızı etkileyecek .
31 Ocak’taki  ay tutulması sağlığınızla ilgili önemli bir takım sonuçlarla karşılaşmanıza  neden olabilir ,bu sizin sağlığınızı içermiyor olabilir etrafınızdaki İnsanların sağlık durumları ile ilgili konu ve olaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınızda günlük hayatınızın akışında birtakım hızlı ve beklenmedik  olaylar 31 Ocak’ta gündemimize yerleştirecek.
16 Şubattaki tutulma özellikle kadersel konulardan hızlı ve beklenmedik oluşumları hayatınıza taşıyabilir.  16 Şubat tarihinde çok fazla kendinizi zorlamamaya özen gösterin karşınıza ne gelirse  gelsin  belki o geldiği zaman içerisinde neyin ne olduğunu anlamayabilirsiniz ama olaylar geçtikten sonra geriye dönüp baktığımızda Aslında hayatımıza ne kadar büyük bir hizmet ettiğini de görmüş olacaksınız.
 13 temmuz’daki Güneş tutulması Aşk hayatınızı tetikleyecek ya da  bir çocukla ilgili hızlı oluşumlar ,bebek haberi ya da yeni bir aşkın karşınızda gelmesi ,hobilerinize ilginin artması Sanatsal bir takım faaliyetlerinizin hızlanması 13 temmuz’daki Güneş tutulması ile beraber karşınıza gelebilir.
 Bu sene Mars geriliyor önce kova burcuna gerileyecek 26 Haziran 13 Ağustos tarihleri arasında Mars sizin kadersel alanınızda gelecek,bu dönemde sağlığınızı çok fazla zorlama mısınız, özellikle maddi konularda bir takım sıkıntılar problemlerle de  karşılaşırsanız bu sizin hayrınıza olacak, işte o zaman sakin olmalı durumdan olaylardan çıkaracağınız önemli dersleri görmelisiniz.
 Evet girişimler açısından ilk 6 ay sizi destekliyor Ama dediğim gibi yaz aylarında önemli girişimlerde bulunmaktan kaçının lütfen..
2018 sizler için de mutlu ve olur umarım.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz