2018 OĞLAK BURCU ÇOK GENİŞ YORUMU

Arkadaşlarınızdan alacağınız güzel desteklerle çok güzel etkileşimler altında olacaksın sevgili oğlak yükseleni oğlak olanlar evet sosyal çevreniz değişebilir genişleyebilir özellikle gireceğiniz yeni ortamlardan fayda ve yarar sağlayabilirsiniz yeni tanışacağınız insanlara bu sene dikkat edin sevgili oğlaklar. çünkü bu insanlardan alacağınız güzel etkiler hem iş hayatınızı, hem özel hayatınızı şekillendirebilirsiniz. işten elde edilen gelirlerinizde bir artış söz konusu olacaktır. yeni organizasyonlar davetler etkinlikler takım çalışmaları grup çalışmaları bu alanda sizi destekliyor olacak. evet bu sene yapmanız gereken bol bol kendinizi dışarıya atmak sevgili oğlaklar gezin dolaşın değişik yerlerde bulunun Yeni ortamlara girin arkadaşlarınızı arayın ve yeni tanışacağınız insanlardan gelen desteklere kapınızı açık tutun.
 Satürn oğlak burcuna geçti yaklaşık iki buçuk yıl boyunca sizin burcunuzda ilerleyecek Tabii ki zaten sizin yönetici gezegeniniz sevgili oğlaklar Bu yüzden diğer burçlar üzerinde bir takım zorlanmalar, zora  sokmalar birtakım mücadeleler gerekirse bile sizin üzerinizde aslında çok da fazla sizi de uğraştıracağını  düşünmüyorum.
Özellikle Aralık doğumlu iseniz satürn’den alacağınız etkilerle hayatımızda hızlı bir takım gelişmeler ,çalışma koşullarını artması, üzerinizdeki yük , sorumluluk alma gibi etkileriz devrede olacak bu dönemde üstlendiğiniz sorumluluklar nereden gelirse gelsin hayatınızı ilgilendiriyor olacağı için sağlığınıza da dikkat etmek önem kazanacak, bu yüzden kendinizi yapacaklarınızı önceliklerinizi iyi belirleyin ve Satürn’ün size yaklaşmasıyla bu sizin hayatınızı harekete geçirmesi ile beraber bu sorumluluklarınız karşısında dimdik bir şekilde durun ve hayata Özellikle de etrafınızdakileri neler yapabileceğinizi gösterin sevgili oğlaklar.
 29 yıllık bir döngüyü başlatıyorsun Evet bu kadar kolay olmayacak ama yine de mücadele etmeyi aynı zamanda kontrol etmeyi seven de bir burçsunuz .
 Tutulmalara bakalım özellikle 31 Ocak’taki tutulma ortaklaşa parasal bir konuyu  karşınıza getirebilir, yani eşinizin, ortağınızın, partnerinizin parasal konuları 31 Ocak civarında hayatına etki edecek .
16 Şubattaki tutulma  elinize para geçirecek sevgili oğlaklar, uzun zamandır uğraştığınız bir konunun parasal karşılığını 16 Şubat ve sonrasında alabilirsiniz.
 Yine Yaz aylarındaki döngüler de parasal konulara tetkiliyor.
 27 Temmuz’da önemli bir parasal konuyu ,önceden görüşülmüş ,konuşulmuş bir maddi konuyu Temmuz-Ağustos döneminde olumlu yönde karara bağlayacaksınız.
13 temmuz’daki Güneş tutulması yengeç burcunda yani sizin ikili ilişkilerde evlilik alanınızı da etkiliyor ,yani ikili ilişkilerinizde de özel hayatınızda önemli kararlar almak istiyorsanız 13 temmuz’daki tutulma durumunuzu hareketlendirecek ve bu tarihten sonraki dönemde ,bu konuları daha fazla hızlandığını göreceksiniz.
 Özellikle parasal konulara dikkat etmenizi tavsiye edeceğim, ne zaman yaz aylarında 26 Haziran ve 13 Ağustos arasında özellikle parasal konularda önemli girişimlerden kaçınmalı büyük adımlarınızı daha dikkatli yapmalısınız. Özellikle  işlerinizde sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir sevgili oğlaklar 13 Ağustos ve 27 Ağustos tarihleri arasında  hayatınızı şekillendirecek konuyu, olayları dikkatlice incelemenizi  tavsiye ediyorum ve 6 Ekim’de bir Venüs gerilemesi olacak bu Venüs gerilemesinin sosyal çevre alanlarınıza yaşayacaksınız. 6 Ekim ile 15 Kasım arasında eski arkadaşlarınızla  da bir araya gelebilirsiniz .Eskiden tanıdığınız insanları  çevrenizde  bulunabilirsiniz ama bir yandan da bazı arkadaşlarınızla aranızda ilişkilerinizde bozulmalar da devrede olabilir.
 2018’in 17 ocağındaki Yeniay kişisel gelişimniz için sizi destekleyen Yeni Aylardan bir tanesi ve bir de  28 Haziran’daki dolunayda ikili ilişkilerde özel hayatınızla ilgili konuların önem kazandığını göreceksiniz.
 2018 yılı çok güzel geçsin

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz