2018 YAY BURCU ÇOK GENİŞ YORUMU

Evet her zorluktan ,sıkıntıdan ,dertten ,problemden korunacağınız bir yıl içerisindesiniz ,adeta Melek varmış gibi hissedebilirsiniz, maneviyatınız artacak, ruhsal konuları olan ilginiz artabilir ,daha fazla kendi içinize dönmeye başlayabilirsiniz.Kendi psikolojinizin farkına varmak ,derin konular içerisine çekilmek ,ruhsal alanda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz.
Aynı zamanda bunu bir hazırlık dönemi olarak düşünmelisiniz sevgili yaylar.
 2018’in kasım ayı geldiğinde 10 Kasım itibariyle Jüpiter’in yay burcuna geçmesiyle beraber İşte o zaman sizin  için çanlar çalmaya başlayacak Bu yüzden bu seneyi sıkı bir hazırlanma senesi olarak görmelisiniz.
 Satürnden alacağınız etkilere bakacak olursak özellikle satürn iki buçuk yıl boyunca sizin burcunuzda idi ,sizi bir şekle sokmak istedi, hayatınızı yönlendirmek istedi ya da eksileri bu şekilde  karşınızda getirdi, hayatınızı yeniden yapılandırdı ,yeniden kurdunuz. Neyi istediğinize karar verdiniz ve 29 yıllık bir döngüyü bu geçtiğimiz iki buçuk yıl boyunca başlatmış oldunuz.
 Geçtiğimiz ay itibariyle satürn  Oğlak burcuna geçmesiyle beraber bu etkileşimleri daha fazla maddi konularda ve parasal alanda yaşayacaksınız .
Sevgili yaylar yükselen yaylar olarak özellikle parasal konularda ve maddi alanda önemli sorumluluklar devreye girmeye başlıyor. Parayı ve özellikle parayı idare etmeyi maddi konuları ve maddi konularını size getireceği birtakım güvenceler ile ilgili olayları yeniden yapılandırılacak bu alanlarda edindiğiniz bilgileri hayatınıza farklı bir şekilde katacaksın ,bu dönemde ayağını yorganına göre uzatmak önem kazanacak, yine bilinçli yapılacak bir takım maddi yardımlar ve yine bilinçli yapılacak bir kaç  girişim size çok şey vaad edebilir.
Özellikle tutulmaları eğitimsel alanda yaşıyorsunuz ,yakın çevre- uzak çevre alanlarımızda birtakım konu ve olaylar bu senede hayatınızı şekillendirecek.
 31 Ocak’taki ay tutulması ile beraber seyahatler yabancılarla  yapılacak olan işler, eğitimsel konuların hızlandığını görebilirsiniz .
16 Şubat’ta Güneş tutulması ile beraber Yakın çevrenizde olup biteni konu ve olaylar hızlanacak bu alanlarda beklenmedik  olayların içerisinde kendinizi bulabilir yada yakın Çevrenizdeki insanların hayatındaki bu beklenmedik olayların sizin hayatınıza da yansımalarını görebilirsiniz .
13 temmuz’daki tutulma da ortak parasal konularda etkileyecek Sevgili yaylar ortaya bir borç, bir ödeme çıkabilir ya da eşinizin, ailenizin  parasal konuları ile ilgili önemli gelişmeler 13 temmuz’daki tutulma  ile beraber hayatınıza girecek.
 27 Temmuz’datutulma seyehat ve eğitimsel alanda beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkabilir.
 Evet bu sene özellikle Mars yaz aylarında gerilemesi yakın çevre akraba ve kardeşlerinizi olan adımlarınızı da mücadelelerinizde   sıkıntı ve problemleri karşınızda getirebilir .
O yüzden önemli işlerinizi Yaz aylarına kadar  bitirmek aklının bir köşesinde bulunsun .
Venüs geri planda ve kadersel alınına  giriyor.
6 Ekim ile 15 Kasım arasında özellikle ilişkilerinizi bir anlamda yeniden değerlendirme fırsatı olacak, bu dönemde evlilik de dahil olmak üzere yeni bir ilişkiye başlamak ya da yeni bir takım atılımlarda bulunmak, özel hayatımızı ilgilendirecek, onları da harekete geçirmek anlamında dikkatli olun.
 7 Aralık’taki Yeniay sizin yeni ayınız. 7 Aralık itibariyle hayatınızı yeniden şekillendirebilir önemli başlangıç ve kararlarınızıda devreye sokabilirsiniz, ve 29 Mayısta ki dolunayda Özel hayatınızla daha fazla değer  verecek, yani Mayıs sonu itibariyle ikili ilişkilerde özel hayatınıza Daha Fazla vaktinizi ayıracaksınız.
 Çok güzel bir 2018 yılı geçirin..

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz