2018 YENGEÇ BURCU ÇOK GENİŞ YORUMU

2018 yılında hayatı Aşkla göreceksiniz sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar.
 Aşk hayatınızın önemli bir parçası olabilir, Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konu ve olaylar aktiviteler, hareketlilik aynı zamanda sportif faaliyetler ,hobileriniz ,eğitmenlik bu gibi konular hayatınızı güzelleştirecek ve bu olanlar da çok güzel fırsatlar ve şahıslara karşılaşacaksınız 2018 yılında.
 Riskli işleriniz varsa bu işlerde de beklenmedik fırsatlar ve seçenekler karşınızda gelebilir, yine özellikle şans oyunları, Borsa’da yatırım yapma gibi konular bu dönemde dövizle ilgili bağlantılar da önemli şanslar karşınıza gelecek sevgili yengeçler.
 Evet geçtiğimiz yıllarda iş-hizmet-sağlık alanlarınızda ilerleyen Satürn sizi forma sokmaya çalıştı, düşüncelerinizi şekillendirdi , değişmeler yaşadınız ,hayatınızı yeniden yapılandırdı siz  gerçekten hangi işe ihtiyacınız olup olmadığını fark ettiniz ve gördünüz Şimdi artık Satürn  devreden çıktı, İki buçuk yıl boyunca  Özel hayatınızla ilgili konularda önemli sorumluluklarla ilerleyeceğiz dönem  içerisine girdiniz sevgili yengeçler. Özel hayatınızda ikili ilişkilerinizde özellikle disiplinli, sorumlulukla atılacak adımlar size güzel sonuçlar getirebilir.
Ortaklaşa işleriniz için de aynı şey geçerli ama bazı ilişkilerinizide gözden geçirmenize neden olacak ,öncelikleriniz de iyi belirlemeli ve bu döngü içerisinde zamanı etkili bir şekilde kullanmalısınız.
Haziran doğumlu yengeçler sağlığınızla ilgili  Yaz aylarına  kadarki süreçte bir takım sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz de yok değil.
Baba figürleri otorite figürleri özellikleri patron gibi insanlar ile  olan bağlantınız, erkeklerle olan konularınız biraz sıkıntılı olacak sevgili Haziran doğumlu Yengeçler .
15 Mayıs’da Uranüs yer değiştiriyor özellikle yükseleni yengeçseniz çevreniz değişebilir ,arkadaşlıklarınız değişebilir, sosyal çevrenizden aldığınız destekler değişebilir ve bu olanlar da sürpriz gelişmeler ve olaylarla karşılaşabilirsiniz.
31 Ocak’taki ay tutulması para ile ilgili bir konuyu ya da meseleyi karşınıza getirebilir, özellikle uzun zamandır beklediğiniz, almayı düşündüğünüz bir parayı 31 Ocak civarında elde edebilirsiniz.
16 Şubattaki tutulma ortak parasal konulara daha fazla ilgi göstermenize sebep olacak.
13 Temmuz’da gerçekleşecek Güneş tutulması yengeç burcunda olacak ve sizin hayatınızı şekillendirecek ve değiştirecek özellikle 13 Temmuz artı eksi 3 gün öncesi ve sonrasında doğan Yengeçlerin hayatında bu yıl yepyeni bir tazelenme ve yenilenme oluşabilir.
  Yeniay sürecinide hatırlatalım 13 Temmuz’da tutulma  ile beraber önemli işlerinizi başlatma dönemi olacak .
Yaz ayları içerisinde çok önemli girişimlerden sakınmanız yada ertelemeniz  yerinde olacak.
Güzel bir 2018 yılı diliyorum.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yaz