27 Kasım 3 Aralık 2017 Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Beklenmedik kazançları yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Finansal konularda, ödemelerde, kredilerde minik aksaklıklar, hesap hataları, yanlışlıklar ortaya çıkabilir. Bu hafta finansal konularla ilgili imzalar atmak için pek de uygun bir hafta değil. Önümüzdeki haftayı beklemenizde yarar var. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza karşı aşırı fedakar ve verici davranabilirsiniz. Finansal konular üzerine minik hayal kırıklıkları, alınganlıklar oluşabilir. Merkür/Satürn kontağı ile de finansal konularda akılcı çözümler yaratabileceğinize işaret ettiği gibi para meseleleri ile ilintili konularda toplantı, görüşme, imza gerektiren konular söz konusu olabilecek. Özellikle vergi, burs, prim…vb konularda kararlar almanız gerekebilir. Muhasebeciniz veya banka işlerinizi yürüten kişilerle önemli görüşmeler ve kararlar alabilirsiniz. Belki evinizi değiştirmek, ofisinizi değiştirmek, yeni araba almak, ev almak için paraya ihtiyacınız vardır. Bununla ilgili araştırmalar, görüşmeler de yapabilirsiniz.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. Finansal konular harekete geçmeye başlıyor. Fakat kişisel kazançlarınızdan öte bu eşinizin veya ortağınızın finansal konuları, banka, kredi, çek, senet, vergi, burs gibi konularında etki edecek. Eşinizden veya ortağınızdan rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Ödeme yapmanız gereken koşullarda yine destekleyici etkiler altında olacaksınız. Bu süreçte ihtiyacınız olan borcu veya krediyi rahatlıkla alabileceksiniz, yalnız abartmayın! Miras ile ilgili konuları gündemde olanlar olası sorunları daha kolay çözüme kavuşturabilecekler.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bir arkadaşınız ile birlikte orta uzunlukta keyifli bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu özel görünüm zamanı size kar getirecek önemli bir sözleşme, anlaşma söz konusu da olabilir. Bir diğer senaryo, size kazanç sağlayacak şekilde arkadaşınızla birlikte ortak bir işe girişebilirsiniz de, ticaretle ilgili. Bu su üçgeni zamanı, tüm iletişim kanalları ile aktif iletişimde olabileceksiniz. Yeni bir hikayeye başlamak, yazmak için, yayın evi ile görüşmek, internet sitesi ile ilgili projelere başlamak için oldukça güzel bir dönem.

Aslında gökyüzünde Merkür şu an geri harekete, direk işlere başlamak yerine planlamak, projeleri üretip 22 Aralık’tan sonra başlamak en doğrusu olacaktır. Bu özel görünümün olduğu dönemde eşinizden, ortağınızdan da fikirleriniz için güzel destekler alabilirsiniz. Bu hafta kısacası yaratıcılığınızın tavan yapacağı, üretken olabileceğiniz, iş bitirebileceğiniz bir hafta. Bunun yanı sıra düğün, dernek, parti, açılış, kokteyl gibi kalabalık organizasyonlar içinde davet alabilirsiniz. Eğer ki hukukla ilgili bir sıkıntınız var ise bu dönemde rahatlıkla çözüme ulaşır veya çözüme ulaştıracak doğru kişilerle temasa geçebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi