27 Kasım 3 Aralık 2017 Haftalık İkizler Burcu Yorumu

İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ve ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler, teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. İlişkiler ve ortaklıklardan yana biraz sıkıntılı geçebilir haftanın ilk zamanları. Yanlış anlamalar, aldanmalar, fikir ayrılıkları, hayal kırıklıkları oluşabilir. Özellikle iş yaptığınız kişilerle ilişkilere dikkat etmenizde yarar var bu hafta. Her söylenene inanmayın ve gerçeğin ne olduğunu araştırmanızı önerebilirim. Merkür/Satürn kontağı ile de hem ilişkiler ve evlilik hem de ortaklık gerektiren konularda artık mantığınızın devreye gireceği zamanlar. Bu alanlarda önemli düzenlemeler yapabilir, net kararlar alabilirsiniz. Bu hafta sözleşme imzalamak, anlaşmalar yapmak için uygun ama koşulları ve maddeleri dikkatli okuyun ve kontrol sizde olsun. İletişim, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım gibi konularda bu hafta umduğunuz desteği de rahatlıkla bulabileceksiniz. Bir ortak ile ticarete atılmak için de güzel hafta.

Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 7. evinize giren Venüs ikili ilişkiler ve ortaklıkları ilgilendiren konularda destekleyici etkiler vermeye başlayacak. Yalnız olanlar özellikle daha kolay karşı taraftan etkilenebilecekler. İlişkisi olanlar için de olası sorunların üstesinden daha kolay gelinebilecek. Fakat abartılı ve ani çıkışlarında kontrol altına alınması gerek. Evlilik konuları gündeme gelebilir, yeni ortaklıklar başlayabilir. Olası düşmanlıklara karşı korunacaksınız. Gereksiz kapris ve kıskançlıklardan kaçınmak uygun olacaktır.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Bu hafta hem iş ve kariyer hem de maddi konular ile ilgili evren size oldukça cömert davranacak. Kazançlarınız gözle görülür, hissedilir bir şekilde artışa geçiyor. Kariyeriniz ile ilgili arzu ettiğiniz statüye daha kolay ulaşabilecek, iş arıyorsanız işe başlayabileceksiniz. İşinizle ilgili üstlendiğiniz bir projeyi başarı ile bitirebileceğinize işaret etmekte. Eğer ki zam için konuşmayı planlıyorsanız bu hafta bunun için çok uygun bir hafta.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi