27 Kasım 3 Aralık 2017 Haftalık Koç Burcu Yorumu

Yine kardeşlerinizle ilgili önemli mevzular gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme, tadilat, ev ile ilgili konular bu Dolunay sürecinde ilgilenmeniz gereken konular arasında yer alabilir. Dolunay zamanı gökyüzünde Güneş ile Neptün arasında sert bir kontak olacak. Aşırı idealist davranabilir veya hayatınızla ilgili bir takım kararları alırken gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Hassas, alıngan, hayal kırklığına uğramış hissedebilirsiniz. Hem de ortada hiçbir sebep yokken! İnsanların sizi anlamadığından bir parça yakınabilirsiniz. Karar verirken zorlanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde bir takım aksamalar, yanlışlıklar, evrak sorunları oluşabilir. Eğitim konularında veya resmi, hukuki işlerde de aynı durum söz konusu olacak.

Merkür/Satürn kontağı da daha çok okumanızı, araştırmanızı gerektiren konuları ortaya çıkaracaktır. Bu hafta yaşamı, hayatı daha fazla anlamak üzerine kafa patlatabilir, ilahi adaleti sorgulayabilir, inançlarınızı, içsel manevi gücünüzü gözden geçirebilirsiniz. Keza bu hafta uzun seyahatlere çıkmak için de planlar yapabilirsiniz. Bu hafta Venüs Yay burcuna geçiş yapıyor ve 25 Aralık tarihine kadar da bu burçta seyahat edecek. 9. evinize girecek olan Venüs özellikle kendi işi olan, ithalat, ihracat, tanıtım, pazarlama, iletişim sektöründe olanlar için keyifli zamanlar yaşatacak. 12 Aralık tarihine kadar olan süreçte yalnız olanlar yabancılarla, yabancı uyruklu kişilerle daha da yakınlaşabilir, arada mesafenin olabileceği ilişkilere başlayabilirler. Önemli kişilerle dostluklar ve onlardan daha kolay yarar ve destek görebilecekler. Yeni şeyler öğrenmeye, araştırmaya çok daha fazla açık olacaklar.

Bu hafta Neptün ile Jüpiter arasında oldukça güçlü ve olumlu etkileşim meydana gelecek. Bu ikili yavaş hareket ettiklerinden dolayı etkilerini 2 – 3 hafta kadar hissedeceğiz arkadaşlar. Eğer ki evinizi değiştirmek, yeni ev almak, ofis açmak, araba almak gibi bir hedefiniz var ise oldukça iyi bir süreçtesiniz demektir. Özellikle alım veya satım işleri için. Bunun yanı sıra finans anlamında kaynak ihtiyacınız var ise borç para gibi veya kredi gibi bu özel görünüm zamanı tam da sizin yaralarınızı saracak, size ilaç gibi gelebilecek maddi bir desteğe işaret etmektedir. Yaşadığınız alanı daha konforlu bir hale getirmek için gerekli olan tüm desteği rahatlıkla alabileceksiniz. Ki buna eşyaların değişimi de dahildir. Amma velakin böyle büyük özel görünüm zamanı pahalı eşyaları getiriyor insanın aklına!

Yalnız su üçgenleri olduğu dönem gökyüzünün ilaç gibi gelmesidir aslında. Çok istediğiniz pahalı bir ürünü çok ama çok daha ucuza mal edebileceğinize de işaret etmekte. Keza oturduğunuz eve, mülkünüze müteahhit talip olabilir, eviniz yenilenebilir, revize edilebilir. Eğer ailenize söylemek istediğiniz çok önemli bir mevzu var ise bu dönemi kullanabilirsiniz. Desteklerini rahatlıkla alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İsim *
E-posta *
İnternet sitesi