Yorumlar kapalı

Elinizdeki her çizğinin bir anlamı var . Tüm hayatınızla ilğili neler olucak,sizi neler bakliyor . El falı nın gizemli dünyası sizi bekliyor.Sitemizde el falı na bakmak için tek yapmanız gereken, elinizi ve el falı sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Tüm gizemli sorularınız çözümleniyor.Kaç evlilik yapacaksınız,hangi tarihlerde hastanacaksınız,kaç çocuğunuz olucak tüm sorularınızın cevabı burda. İyi Şanslar.

KARE EL
El Falı Çalişmayı çok seviyorsunuz ,çalışkansınız.Aynı zamanda çok düzenlisiniz.Oteriter bir yapınız var,pratiksiniz, iş hayatınızda çok başarılısınız ve sabit fikirlisiniz değişimi çok sevmiyorsunuz.

SİVRİ EL
Hayalperestsiniz.Hasas ve çok kırılgansınız.Çabuk üzülebiliyorsunuz.Olayları abartıyorsunuz.Altıncı hissiniz çok kuvvetli.Güzel olan herşeyi seviyorsunuz.


BOMBELİ (ŞİŞMAN) EL
Düzeni çok sevmiyorsunuz .Değişikliğe açıksınız.Çok çabuk aşık olup çok çabuk sıkılabililiyorsunuz.Değişik ortamlarda bulunmak hoşunuza gidiyor.

OVAL EL
Çok yetenekli akıllı ve zekisiniz.Sosyal ilişkileriniz çok iyi.İnsanlara yardım etmeyi seviyorsunuz.Güvenilirsiniz.Araştımacısınız.

 


Comments are closed.


hemen-sor
ask