YILDIZNAME

YILDIZNAME

YILDIZNAME

YıldıznameYıldızname baktıracak insanın , doğum tarihi ve saatine göre hazırlanan yıldız haritası, o insanın kader çizgisini bir şekilde anlamamıza yardımcı olur. Genetiğimizde mevcut olan  bilgiler ile beraber  karekter özelliklerimiz, hayatımızı nasıl  süreceğimiz, yakın-uzak ilişkilerimiz, hayat  boyu nelerle karşılaşacağımız; huymuzun özellikleri,olası hastalıklarımız, hakkında bilgi alabileceğimiz etkili bir bakım yöntemidir .. Yıldız ifadesinden de anlayacağımız gibi, insan üzerindeki manyetik etki alanları vardır (Güncel ifadeyle çakralar). Bu manyetik etkiyi yıldızlar oluşturur. İnsanın  özel yıldız haritasında, her gezegen belli bir burcun, belli bir derecesine düşer. Aynı zamanda da 12 evden birine isabet edecektir. Bu şekilde sabitleşir ve artık değişmez.Bu noktadan sonra da analiz yapmamıza engel herhangi bir engel kalmaz ….

 

 

Yıldızname doğum günü, ay, yıl, saat ve doğum yerine göre çıkartılmış bir haritadır. Eski dönemlerde doğum tarihleri şimdiki gibi düzenli kaydedilmediğinden, kişinin burç tayini ebced hesabı ile yapılıyordu. Ancak; konudan habersiz ve bilgisiz kişiler hala isimden ebced hesabı yaparak burç tayini yapmaya çalışıyor. Oysa ki, Yıldızname’de doğum darihi en önemli veridir ve ebcedle yapılan hesaplamalar çoğunlukla hatalıdır.

 

Bir yıldız haritasında, Başucu noktası, Ufuk çizgisi ve ev çizgileri çok önemlidir. Başucuna düşen bir Gezegen, adeta yaşamınıza ışık tutar, hayatımızı kendi doğrultusunda  yönetir. Ufuk çizgisinin başlattığı 1.ci eve düşen bir gezegen ise, kişiliğinizden tipinize kadar belli özellikler verir.

Her hangi bir gezegen, en güçlü etkisini bir eve girerken ve bir evden çıkarken ortaya koyar. Dolayısıyla bu çizgilerin sağlıklı olması için, doğum saati ve tarihinin doğruluğu çok önemlidir.

 

 

Yıldızname malesef ücretsiz fallar kategorimizde değildir.

Ücretli baktığımız bu bakım çeşidi,oldukça zaman aldığından ücretsiz kategorisinden çıkarılmıştır.

Yıldızname baktırmak ve bilgi almak

için aşağıdaki formu doldurunuz

 

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz